+ 48 530 840 369
+48 601 675 651

ul. Czechowska 4 lok. 12, 20--072 Lublin
ul. Aleja Jana Pawła II 86, 21-010 Łęczna

kontakt@adwokat-lublin-leczna.pl

ZAKRES USŁUG - ALIMENTY

Alimenty to regularne świadczenie spełniane na rzecz osoby uprawnionej (dzieci, byłego małżonka, rodziców) w celu zaspokojenia jej usprawiedliwionych potrzeb. Adwokaci z naszej Kancelarii pomogą ustalić podmioty uprawnione i zobowiązane do świadczeń alimentacyjnych oraz zakres wskazanego obowiązku alimentacyjnego, jak również przygotują pozew o alimenty i będą reprezentować Cię przez całe postępowanie sądowe. Kancelaria Adwokacka zapewnia również pomoc prawną w zakresie przygotowania pozasądowego porozumienia w sprawie alimentów. Adwokaci z naszej Kancelarii prowadzą również sprawy o obniżenie lub podwyższenie alimentów, w przypadku zmiany dotychczasowej sytuacji zobowiązanego lub uprawnionego do świadczeń alimentacyjnych, jak również o całkowite uchylenie obowiązku alimentacyjnego. Podejmujemy w imieniu naszych klientów odpowiednie kroki prawne w celu wyegzekwowania od dłużnika należnych i zaległych świadczeń alimentacyjnych.

Kancelaria Adwokacka świadczy usługi z zakresu spraw o alimenty na terenie miasta Lublina i Łęcznej. Podejmujemy się również reprezentacji klientów na terenie całego kraju, w szczególności na terenie całego województwa lubelskiego. 

Prowadzimy sprawy o:

  •  alimenty na dzieci;
  • alimenty na byłego małżonka;
  • alimenty na rzecz innych osób uprawnionych (rodziców, rodzeństwa, dziadków);
  • ustalenie alimentów;
  • uchylenie alimentów;
  • podwyższenie alimentów;
  • obniżenie alimentów.
adwokat lublin łęczna

Adres

Biuro w Lublinie: ul. Czechowska 4 lok. 12, 20-072 Lublin
Biuro w Łęcznej: ul. Aleja Jana Pawła II 86, 21-010 Łęczna (deptak)

E-mail

kontakt@adwokat-lublin-leczna.pl

adw. Karolina Stawnicka-Kowalczyk

tel. +48 530 840 369
e-mail: k.stawnicka@adwokat-lublin-leczna.pl

adw. Katarzyna Zych-Ślusarska

tel. +48 601 675 651
e-mail: adw.zych@gmail.com

Kancelaria Adwokacka świadczy profesjonalną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców. Obecnie w ramach naszej działalności funkcjonują dwa biura – w Lublinie i Łęcznej. 

Kancelaria Adwokacka oferuje szeroki wachlarz usług z różnych dziedzin prawa. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, zawsze dbając o interes naszych klientów. 

 

www.adwokat-lublin-leczna.pl 2020