+ 48 530 840 369
+48 601 675 651

ul. Czechowska 4 lok. 12, 20--072 Lublin
ul. Aleja Jana Pawła II 86, 21-010 Łęczna

kontakt@adwokat-lublin-leczna.pl

JAK DZIAŁAMY?
adwokat lublin leczna

KROK I | Przedstaw nam swój problem

Swój problem prawny możesz przedstawić Kancelarii za pośrednictwem różnych kanałów kontaktu. Dla Państwa wygody istnieje możliwość skontaktowania się z adwokatem drogą telefoniczną, mailową, jak również za pośrednictwem udostępnionego na stronie formularza kontaktowego. Niezależnie od drogi, którą Państwo wybierzecie, wasza sprawa zostanie potraktowana z takim samym zaangażowaniem.

adwokat lublin leczna

KROK II | Analiza prawna i ustalenie strategii działania

Przedstawiony nam problem prawny zostanie poddany gruntownej analizie. W oparciu o przedmiotową analizę klientowi zostaną przedstawione drogi do rozwiązania zaprezentowanego problemu oraz zostanie określona strategia działania. Opracowując strategię działania bierzemy pod uwagę wiele czynników – koszty, czas trwania postępowania, możliwe do uzyskania efekty, jak i mogące się pojawić zagrożenia, starając się wypracować jak najlepsze i najbezpieczniejsze dla Państwa rozwiązanie.

adwokat lublin łęczna

KROK III | Postępowanie

Niezależnie od tego czy Twoja sprawa zostanie skierowana do sądu, przed organ administracji publicznej czy też na drogę pozasądowego trybu rozwiązywania sporów, będziemy reprezentować Cię w każdym stadium postępowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dla których udział w wskazanym postępowaniu wiąże się często z dużym stresem, zapewniamy możliwość kontaktu z prawnikiem przez cały czas trwania postępowania. Jeżeli w toku postępowania pojawią się jakieś wątpliwości, zawsze będziesz mógł się z nami skontaktować i porozmawiać. Na bieżąco informujemy klientów o aktualnym stanie sprawy.

adwokat lublin leczna

KROK IV | Zakończenie postępowania

Kancelaria pomoże Ci również po zakończeniu sporu, poprzez wprowadzenie zapadłego orzeczenia w życie i wyegzekwowanie jego postanowień. Podejmujemy się również reprezentacji klientów przed organami egzekucyjnymi.

Przedstawiony model działania ma charakter podglądowy. Każdorazowo zakres pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarie określany jest w indywidualnej umowie z klientem, której treść podlega wzajemnym uzgodnieniom.

Adres

Biuro w Lublinie: ul. Czechowska 4 lok. 12, 20-072 Lublin
Biuro w Łęcznej: ul. Aleja Jana Pawła II 86, 21-010 Łęczna (deptak)

E-mail

kontakt@adwokat-lublin-leczna.pl

adw. Karolina Stawnicka-Kowalczyk

tel. +48 530 840 369
e-mail: k.stawnicka@adwokat-lublin-leczna.pl

adw. Katarzyna Zych-Ślusarska

tel. +48 601 675 651
e-mail: adw.zych@gmail.com

Kancelaria Adwokacka świadczy profesjonalną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców. Obecnie w ramach naszej działalności funkcjonują dwa biura – w Lublinie i Łęcznej. 

Kancelaria Adwokacka oferuje szeroki wachlarz usług z różnych dziedzin prawa. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, zawsze dbając o interes naszych klientów. 

 

www.adwokat-lublin-leczna.pl 2020