+ 48 530 840 369
+48 601 675 651

ul. Czechowska 4 lok. 12, 20--072 Lublin
ul. Aleja Jana Pawła II 86, 21-010 Łęczna

kontakt@adwokat-lublin-leczna.pl

PORADY PRAWNE ONLINE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, Kancelaria Adwokacka umożliwia uzyskanie porady prawnej, także drogą elektroniczną. Poradę prawną on-line możecie Państwo uzyskać kontaktując się z Kancelarią za pośrednictwem udostępnionego formularza lub wysyłając taką dyspozycję bezpośrednio na wskazane adresy mailowe:

W celu skorzystania z porady on-line:

  1. Za pośrednictwem udostępnionego na stronie formularza lub w wiadomości mailowej wysłanej bezpośrednio na wskazane powyżej adresy mailowe, przedstaw nam swój problem prawny oraz zapytanie. Pamiętaj, aby kompleksowo opisać przedstawianą nam problematykę – nawet informację, które wydają się nieistotne, mogą okazać się potrzebne do udzielenia porady. Im szerszej opiszesz swój problem, tym szybciej otrzymasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania – pozwoli to uniknąć konieczności doprecyzowania wskazanego przez Ciebie zagadnienia prawnego, poprzez zadawanie Ci dodatkowych pytań. W wiadomości wskaż również swój adres mailowy z którego zamierzasz korzystać w związku z skorzystaniem z porady on-line.
  2. Po otrzymaniu zgłoszenia, przedstawiony przez Państwa problem zostanie poddany analizie i wycenie w terminie 24 h od wysłania formularza. W przypadku wysłania zapytania w terminie od piątku od godz. 14:00 do niedzieli włącznie, termin 24 h rozpoczyna swój bieg w poniedziałek od godz. 8:00 rano.
  3. W odpowiedzi na wysłane zgłoszenie (w wskazanym w pkt 2 terminie), otrzymają Państwo wiadomość zwrotną, zawierającą:
  • wycenę porady prawnej oraz numer rachunku bankowego, na który należy uiścić wskazaną w mailu kwotę;
  • termin realizacji zlecenia.
  1. W przypadku akceptacji sporządzonej wyceny oraz terminu wykonania zlecenia, należy dokonać przelewu na wskazany w mailu rachunek bankowy, a następnie przesłać potwierdzenie przelewu w odpowiedzi na przesłaną wiadomość.
  2. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Kancelarii, przystąpimy do realizacji zlecenia. W terminie wskazanym w mailu zwrotnym (patrz pkt 3) otrzymają Państwo przygotowaną przez nas odpowiedź na zadane w mailu pytanie, na wskazany przez Państwa do kontaktu adres mailowy. Termin na wykonanie zlecenia należy liczyć od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie Kancelarii. 

Uprzejmie informujemy, że przesłane w celu uzyskania porady prawnej informacje są objęte tajemnicą adwokacką.

Formularz - porady prawne on-line

adwokat lublin leczna

Kancelaria Adwokacka świadczy profesjonalną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców. Obecnie w ramach naszej działalności funkcjonują dwa biura – w Lublinie i Łęcznej. 

Kancelaria Adwokacka oferuje szeroki wachlarz usług z różnych dziedzin prawa. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, zawsze dbając o interes naszych klientów. 

 

www.adwokat-lublin-leczna.pl 2020